Tarif Gönder

Tarçınla Doğal Yoldan Saç Rengini Açma ve Saç Bakımı

13.01.2019
Tarçınla Doğal Yoldan Saç Rengini Açma ve Saç Bakımı
Oylanıyor
3.38 (13 oy)

Tarçın saçların rengini açmak için kullanılan kimyasallara karşı güvenli bir alternatiftir. Bu sadece saçınıza daha açık bir gölge vermekle kalmaz, aynı zamanda parlaklık verir, yumuşak ve ipeksi yapar ve kokuları harika olur.

sacalarim once

En iyi etki kahverengi saçlarda görülebilir. Tek bir uygulama ile saçlar 2 veya 3 ton hafifletilir. Esmerler daha sabırlı olmalı ve prosedürleri birkaç kez tekrarlamalı, saçlarının yapısı nedeniyle sonuç almanın mümkün olduğunu hatırlatırız. Hadi O mükemmel etkili tarife geçelim.

saclarim sonra

 

Tarçınla Doğal Yoldan Saç Rengini Açma ve Saç Bakımı için Malzemeler

  • -3 yemek kaşığı bal
  • -3 yemek kaşığı tarçın
  • -5-6 Yemek Kaşığı doğal saçlar için saç kremi

Tarçınla Doğal Yoldan Saç Rengini Açma ve Saç Bakımı Yapılışı

1

Bu karışım uzun saçlarda yıkama için kullanılmalıdır. Saçlarınız omuzlarınızla aynı seviyedeyse, karışımı iki kez kullanabilirsiniz. Bal ve tarçını bir kaseye koyun. Malzemeleri karıştırmak için hafifçe karıştırın. Karışım pürüzsüz olduğunda, doğal saç kremi ekleyin ve tekrar karıştırın.

2

İlk olarak, saçınızı iyice yıkayın ve yarı kuruduğunda çizgili olarak bölün. Karışımı saçınıza bir boya fırçası ile yerleştirin ve her bir telin üzerine eşit olarak uygulayın. Daha pratik olacağını düşünürseniz, karışımı elinizle de uygulayabilirsiniz ve saçınızı ovalayın. Kızarıklık veya tahrişe neden olabilme ihtimaline karşı yüzünüzden uzak tutun. Ayrıca kafa derisi ile temastan kaçının.

3

Maskeyi uyguladıktan sonra saçınızı bir topuza koyun. Plastik bir torba ile örtün ve bir havluya sarın. 30 dakika bekletin, ardından havluyu çıkarın ve plastik torbayı 4-5 saat daha başınıza bırakın. Sonra ılık suyla yıkayın. Sonuç şaşırtıcıdır ve saçlarınız 3 renge kadar daha açık bir renge sahip olacak.

4

Daha açık bir renk istiyorsanız, uygulamayı birkaç kez tekrarlayın. Yağlı saçlar için de uygundur. Kuru saçlar için 1 yemek kaşığı zeytinyağı ekleyin.

YORUMLAR

  1. Melike dedi ki:

    Sonrasında arındırmak için şampuan kullanmiyacakmiyiz