Tarif Gönder

FERAGATNAME

İşbu yasal bildirim, Adnan Menderes Mahallesi, Kumru Sokak No:3 Yalçınkaya Plaza D:5, 77200 Yalova adresli, 17-03-2016 tarih, Yalova Ticaret Sicilinde kayıtlı TEKNOROVA’a www.tarifpaylasimlari.com web sitesinin kullanımını düzenlemektedir.

MEVZUAT

TEKNOROVA ile bu web sitesinde bulunan telematik hizmetlerinin Kullanıcıları arasındaki ilişkilerin genel karakterleri ile bu kişiler Türkiye yasalarına ve yargı yetkisine tabidirler.

KULLANICI KULLANIM VE ERİŞİMİ

Kullanıcı, mevcut web sitesine erişimin, TEKNOROVA veya yerel ofislerinden herhangi biri ile hiçbir şekilde ticari bir ilişkinin başlatılmasını ima etmediğinden haberdardır ve bunu kabul etmiştir.

FİKRİ VE ENDÜSTRİYEL MÜLKİYET

Bu web sayfalarında yer alan fikri mülkiyet hakları, grafik tasarım ve kodlar TEKNOROVA’ya aittir ve bu nedenle bunların çoğaltılması, dağıtımı, kamuya açık iletişimi, dönüşümü veya bu web sayfalarının içeriğiyle gerçekleştirilebilecek diğer herhangi bir faaliyet, TEKNOROVA tarafından yazılı izin verilmedikçe, kaynak gösterilse bile kesinlikle yasaktır.

SAYFA VE BAĞLANTI İÇERİĞİ

TEKNOROVA, web sayfalarında yer alan bilgileri güncelleme, değiştirme veya ortadan kaldırma haklarını saklı tutar ve hatta söz konusu bilgilerin belirli kullanıcılar tarafından erişimini sınırlayabilir veya engelleyebilir.

TEKNOROVA, üçüncü tarafların web sayfalarında yer alan veTEKNOROVA’ya ait başka herhangi bir web sayfasından “link” yoluyla erişilebilecek bilgilerden sorumlu değildir.TEKNOROVA’ya ait web sayfalarındaki bağlantıların varlığı sadece bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde öğüt, davetiye veya tavsiye ima etmemektedir.