Kirpiklerinizi 3 Günde Uzatacak Tarif

Kirpiklerimize güzel bir görünüm vermek için ya rimel ya da sahte kirpikler kullanırız. Maskara olmadan yaşayamayacağımızı çok iyi biliyoruz. Bu gerçekten biz kadınlar için önemli bir makyaj rutini.. Ama kızlar ne kadar süre kalırsa kalsın doğal kirpikler gibi olabilir mi?

Güzel kirpiklere sahip olmanın en iyi ve en sağlıklı yöntemi, kirpikleri sağlıklı beslenmek ve kirpiklerinizin sağlıklı kalmasını sağlayacak doğal tedaviler yapmaktır.

İşte kirpiklerinizi hızla doğal olarak daha uzun ve daha güzel hale getirmek için basit bir yöntem! Doğal bir yöntemdir; üstelik gözlerinizi de kaşındırmaz.

Kirpik için hint yağı

Hin yağı, kirpiklerinizin uzunluğunun ve kalınlığının artmasına yardımcı olan besleyici yağ asitleri içerir. Bu yağlar ayrıca saç köklerini besler. Uçucu yağlara eklenen takviyeler bu ilacı çok güçlü hale getirecektir, çünkü bu yağlar sağlıklı kirpik büyümesini geri kazandıran ve koruyan antioksidanlar açısından zengindir. Ayrıca kan dolaşımını iyileştirir.

Bu Doğal Karışım ile uzun kirpiklere nasıl sahip oluruz?

Malzemeler

  • 1-2 damla hint yağı,
  • 1 damla lavanta yağı veya kuşburnu yağı veya çay ağacı yağı veya üzüm çekirdeği yağı
  • 1 pamuklu çubuk veya temiz bir rimel fırçası.

Hazırlanması ve kullanımı

İki yağı karıştırın ve kirpiklere nazikçe uygulayın.

Gece boyunca kirpiklerinizde kalsın.

Bunu 3 gece yapın ve sadece üç gün içinde uzun, kalın kirpiklere sahip olacaksınız.

Farklı Uçucu yağları aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Zeytinyağı, badem yağı, argan yağı, hindistancevizi yağı ve jojoba yağı arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, göz makyajınızı temizlerken çok nazik olmalısınız .

Kirpiklerinize acımasızca davranırsanız, düşebilirler ve şimdi oldukları gibi büyümeyebilirler. Kirpiklerinizin büyümesi saçlarınızdan daha uzun sürer ve eminim zaten sahip olduklarına zarar vermek istemezsin.