Tarif Gönder
h2473

Saç Dökülmesini Önleyen Doğal Tarif

20.01.2019
Saç Dökülmesini Önleyen Doğal Tarif

İnsanlar son yıllarda esansiyel yağların gerçek potansiyelini fark ettikler. Esansiyel yağlar, Çeşitli nedenlerle ve farklı şekillerde kullanılırlar. Pek bilinmeyen bir yöntem olsa da denediğimde benimde sonuç aldığım bir yöntem. Saçlarım öyle bir hale gelmişti ki inanın kuaföre gitmeye utanıyordum. Bende işe yaradı o yüzden sizlerle de paylaşmak istedim.

sac

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşılaştığı yaygın bir sorundur. Sonuç vaat eden birçok ürün olmasına rağmen, çok pahalı olduklarını da söylemeden geçemeyeceğim. Vereceğim bu yöntem hem saçınızın dökülmesini önleyecek, hem de saçlarınızı uzatacaktır. Daha fazla vaktinizi almadan tarifimize geçelim.

Gerekli Malzemeler

karisim sampuan

  • Doğal Şampuan
  • 10 damla biberiye yağı,
  • 2 E vitamini kapsülü
  • Limon esansiyel yağı.

kapsul

Hazırlanışı ve kullanışı

Doğal şampuana malzemeleri dökün ve iyice karıştırın. İyi karıştığından emin olun, gerekirse şampuanı bir kaba döküm karıştırıp tekrar kutusuna da koyabilirsiniz.

karistirma

Saç derinize 10 dakika masaj yaparak bu şampuanı ıslak saça uygulayın, daha sonra ılık suyla durulamadan önce 10 dakika bekletin.

uygulanis

Bu tarifi deneyin ve bir daha asla saç dökülmesi sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

YAZAR BİLGİSİ
Tarif Paylaşımları
Sende Tarif Paylaşımları platformuna tarifini gönderebilir, tariflerinin binlerce insan tarafından okunmasını sağlayabilirsin.
YORUMLAR

  1. Ozge dedi ki:

    E vitaminin markasi nedir