Tarif Gönder
h2453

Dudakları Pespembe Yapan, Dudak Güzelleştiren Doğal Tarif

20.01.2018
Dudakları Pespembe Yapan, Dudak Güzelleştiren Doğal Tarif

Ruj, makyajın önemli bir parçası olarak kabul edilir. Piyasada farklı ruj tonları var. Ancak bu rujlar, dudaklarınızın hassas katmanına zarar verebilecek kozmetik malzemelerden yapılır. Rujun düzenli kullanımı, dudağınızın orijinal dokusuna zarar verir ve koyulaştırır. Birçok kadın, aşırı ruj kullanımı nedeniyle dudaklarının doğal pembe rengini kaybediyor.

Dudaklarınızı 3 basit adımla eski güzelliğine kavuşturabilirsiniz. Bu doğal yöntemi kullanarak dudaklarınızın doğal pembe rengini geri dönecek.

Adım 1 – Fırça kullanarak dudaklarından karanlık bir katman kaldırarak başlayın.

deniz tuzu 1

Ölü cildi dudaklarınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak inanılmaz bir ev yapımı tarif.

İhtiyacınız olan Malzemeler

  • Hindistan cevizi yağı – 1 çay kaşığı.
  • Deniz Tuzu – 1 çay kaşığı.

Nasıl Yapılır?

dudak2

Küçük bir kase alın ve 1 çay kaşığı hindistancevizi yağı ve deniz tuzunu ekleyin.İyice karıştırın ve pamuklu bir topla dudaklarınıza sürün. Parmaklarınızı kullanarak, koyu tabakayı çıkarmak için dudaklarınıza bir dakika hafifçe masaj yapın.

Dudaklarınız anında pürüzsüz ve yumuşak hale gelecektir. Daha sonra suyla yıkayın ve hafifçe kurutun.

Adım 2 – Bu ev yapımı dudak balsamını günde 3-4 kez kullanın.

karisim2

Ev yapımı dudak kremi dudaklarınızı her zaman nemlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu dudaklarınızın rengini artıracak ve onlara parlak bir görünüm verecektir.

İhtiyacınız olan Malzemeler

  • Zeytinyağı – 1 yemek kaşığı
  • Hindistan cevizi yağı – 1 yemek kaşığı
  • Bal – 1 Tatlı Kaşığı

Nasıl Yapılır?

dudak bakimi

Küçük bir kase alın ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve hindistancevizi yağını ekleyin. Biraz ılık hale getirin, böylece iki yağ sıvı halde gelir ve uygun şekilde karıştırılır. Son olarak,balı ekleyip iyice karıştırın. Buzdolabında bir cam kavanozda saklayın ve dudaklarınızı her kuruduğunda günde 3 ila 4 kez kullanın.

Adım 3 – Gece Dudak Balsamı

e vitamin kapsulu

Bu güzel dudak rutininizdeki son adımdır. Tek yapmanız gereken 1 E vitamini kapsülü almak, açmak ve yatmadan önce dudaklarınıza uygulamak.

Bu güzellik rutinini 1 hafta boyunca kullanın ve dudaklarınızdaki mucizevi değişikliği fark edeceksiniz. Her gün ruj kullanma gereği duymayacaksınız çünkü dudaklarınız doğal olarak pembe ve parlak görünecek. Bu basit 3 adımlı yöntem, dudağınızı çekici ve karşı konulmaz hale getirecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Tarif Paylaşımları
Sende Tarif Paylaşımları platformuna tarifini gönderebilir, tariflerinin binlerce insan tarafından okunmasını sağlayabilirsin.
YORUMLAR