Tarif Gönder
h2541

Yeni Yedi Günlük Limon Diyeti Yağları Toksinlerden Arındırır Ve Yakar

28.01.2019
Yeni Yedi Günlük Limon Diyeti Yağları Toksinlerden Arındırır Ve Yakar

Tarifini vereceğimiz bilgiler sayesinde artık yağlardan ve toksinlerden kurtulacaksınız. Ana bileşeni önemli bir sindirim düzenleyici olan limondur.Bir çok insan bu tarifin faydalarından oldukça memnun.Sabahları kullanılacak olan bu tarifi geceden hazırlayabilirsiniz.

Çok basit olan bu diyeti 7 gün boyunca takip edebilirsiniz ardından zaten rutin hale gelecektir.

İŞTE PROGRAM

İlk gün

ilik su limon

İçilebilecek kadar ılık bir suyu bardağınıza doldurun bir kaç parça limon ekleyin ardından bir kaç dakika bekleyin ve için artık sabahları bu yöntemi uygulamalısınız Öğle yemeğinden önce de kullanabilirsiniz.

İkinci gün

limon suyu

Bir bardak limon suyunu sabah ve öğleden sonra tüketin ardından gün boyunca 2 -3 litre su içebilirsiniz.Daha iyi tat için meyvelerden faydalanabilirsiniz.

Üçüncü gün

3.gun

Sabahları ve öğlen yemeği sırasında ılık limon suyunu tüketin ve gün boyunca limonlu maden suyu içebilirsiniz.

Dördüncü ve beşinci gün

3. Günle Aynı şekilde prosedürü izleyin

Altıncı gün

limonlu su 4 5

üçüncü günle aynı şekilde yapın ancak limon suyu tüketimini 2 bardakla sınırlayın En iyi olacak şekilde sabah ve akşam yemeğinden önce kullanabilirsiniz.

Yedinci gün

Sabahı aç karnına limon suyu tüketin.

Her sabah limon suyu tüketin ve ardından 2-3 litre su tüketin.yedi günlük bu diyet fazla yağlarımızdan ve toksinlerden vücudumuzu arındırarak fit bir görüntü kazanabilirsiniz.Ayrıca her zaman sağlıklı beslememiz gerektiğini unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR