Tarif Gönder
h2481

Beni Zayıflatan 12 Günlük İçecek

21.01.2019
Beni Zayıflatan 12 Günlük İçecek

Vücudun yapması en zor şeylerden biri, karın yağını kalıcı olarak ortadan kaldırmak ve kilo vermektir . Bunu başarmak için, doğru yöntemi bilmeniz yeterlidir. Bu yazıda, metabolizmanızı daha hızlı çalıştıracak, vücudunuzu detoksifiye edecek ve kilo vermenizi sağlayacak çok güçlü bir içeceği tanıtacağız .

icecek2 2

Hazırlamak için sadece dört (4) içeriğe ihtiyacınız var. Hızlı ve verimli bir şekilde yağ yakacaksınız. Greyfurt, yağ yakmanıza ve toksinleri hızlı ve verimli bir şekilde gidermenize yardımcı olan son derece güçlü olduğu bilinen bir meyvedir. Metabolizmanız daha hızlı çalışacaktır.

metabolizma

Etkisini görebilmek için yatmadan önce için. Siz uyurken metabolizma hızımız artar ve yağ yakma işlemi otomatik olarak gerçekleşir.

Tarifi ve bu muhteşem içeceğin hazırlanmasına bir göz atın:

malzemeler2

  • 2 greyfurt,
  • Yarım bardak sıcak su,
  • 1 kaşık zencefil suyu
  • Yarım çay kaşığı tarçın.

Nasıl Hazırlanır

Greyfurt’un soyup bir karıştırıcıya atın ve Tüm malzemeleri iyice karıştırın.

Metabolizmanızın daha hızlı çalışması için 12 gün boyunca uyumadan önce bu içeceği tüketmelisiniz.

Tekrar tüketmeden önce 3 günlük bir mola verin. Ardından 12 gün boyunca tekrar tüketmeye başlayın.

Enerjinizi yeniden şarj etmenizi, vücudunuzu detoksifiye etmenizi, metabolizmanızı daha hızlı çalışmanızı ve sağlığınızı optimize etmenizi ve en önemlisi kilo vermenizi sağlayacak son derece güçlü doğal bir içecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Tarif Paylaşımları
Sende Tarif Paylaşımları platformuna tarifini gönderebilir, tariflerinin binlerce insan tarafından okunmasını sağlayabilirsin.
YORUMLAR